e-DeklaracjaOsoby i instytucje posiadające skrzynkę na Platformie Usług Administracji Publicznej - ePUAP mają możliwość wysłania do Przychodni różnego rodzaju dokumentów podpisanych elektronicznie. Takie pisma są równoważne dokumentom papierowym podpisanym odręcznie i dzięki temu niektóre formalności można załatwić bez konieczności zgłaszania się do Przychodni.
W ten sposób można złożyć np. deklarację wyboru, wniosek o udostępnienie kopii dokumentacji medycznej lub upoważnienia.

Po otwarciu poniższego linka prosimy o kliknięcie w pole "Załatw sprawę" widoczne po prawej stronie. Dokument należy zaadresować - dane Przychodni wyszukuje się poprzez wpisanie w pole "Wybierz urząd lub instytucję" tekstu: Przychodnia Nowiny.


Pobierz deklaracje wyboru


Poniżej znajdują się pliki deklaracji wyboru. Można pobrać je na komputer, wypełnić i zapisać a następnie wysłać przy pomocy ePUAP do Przychodni.
Deklaracje złożone w ten sposób są tak samo ważne jak deklaracje papierowe podpisywane w rejestracji.

Deklaracja wyboru lekarza


Deklaracja wyboru pielęgniarki


Deklaracja wyboru położnej

Rejestracja

home_clinic_plus

41-347-56-00

telefoniczna
home_clinic_plus

e-Rejestracja

rejestracja on-line

Szanowni Państwo,

Informujemy ,że w przychodni Nowiny SPZOZ mogą się Państwo zaszczepić przeciwko grypie (osoby w wieku 65+ szczepią się bezpłatnie).

Wszystkich zainteresowanych szczepieniami prosimy o kontakt z rejestracją Przychodni – bezpośrednio na miejscu lub telefonicznie.